OPIEKA NAD STRONĄ: AGENCJA REKLAMOWA WARSZAWA

WULKANIZACJA
OŻARÓW MAZOWIECKI

Jeśli szukasz profesjonalnej wulkanizacji na terenie Ożarowa Mazowieckiego trafiłeś doskonale. Oferujemy opony nowe i używane, wymianę kół, wyważanie – pełny serwis ogumienia.

Wymiana opon Ożarów Mazowiecki:
- opony renomowanych firm,
- montaż opon i wyważanie,
- felgi stalowe i aluminiowe,
- pełny zakres ogumienia,
- także tańsze opony używane.

Ekspresowa i fachowa obsługa

Wulkanizacja Ożarów Mazowiecki MP CARS to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy perfekcyjnie dobiorą opony do Twojego samochodu i wymienią koła i opony na miejscu. Posiadamy szeroki asortyment opon nowych, używanych, felg stalowych i aluminiowych.

Zadowolony Klient podstawą sukcesu

Wymiana opon Ożarów Mazowiecki to firma, która realizuje swoje zadania szybko, sprawnie, a jednocześnie z dbałością o każdy szczegół. Bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów to podstawa. 

Doświadczeni wulkanizatorzy​

Sprawdzony wulkanizator z Ożarowa Mazowieckiego powinien być wysokiej klasy specjalistą, który zna temat opon i kół od podszewki. Tacy właśnie są nasi pracownicy, którzy perfekcyjnie obsłużą Ciebie i Twój samochód.

PROFESJONALNA WULKANIZACJA W OŻAROWIE MAZOWIECKIM​

Szukasz profesjonalnego zakładu wulkanizacyjnego, który nie zawiedzie Cię w nawet najbardziej awaryjnych sytuacjach? Na nas zawsze możesz liczyć, zyskując dostęp do profesjonalnych usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że samochód może odmówić posłuszeństwa w najbardziej nieoczekiwanym momencie. 

Wymiana opon letnich na zimowe i odwrotnie zawsze kojarzy Ci się z długim czasem oczekiwania? Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że czekanie w kolejce wcale nie jest koniecznością. Zajmujemy się pełną obsługą kół wyposażonych w czujniki ciśnienia TPMS (system monitorujący ciśnienie w oponach).

Wulkanizacja opon Ożarów Mazowiecki to szeroki zakres usług, dzięki którym Twój samochód znów będzie w pełni sprawny. Zajmujemy się między innymi naprawą opon i kół, prostowaniem felg aluminiowych i stalowych. Jeśli jesteś z Ożarowa Mazowieckiego lub jego najbliższych okolic, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

KONTAKT:

MP-CARS MONIKA BUŁYMA
ul. Poznańska 149A, 05-850 Ożarów Mazowiecki 
tel. 501 963 700