OPIEKA NAD STRONĄ: AGENCJA REKLAMOWA WARSZAWA ORAZ IT AGENCJA

MOBILNY MECHANIK
OŻARÓW MAZOWIECKI

Mobilny mechanik Ożarów Mazowiecki poradzi sobie z awarią Twojego samochodu na trasie drogi nr S8, drogi krajowej nr 92 lub Autostrady A2 w okolicach Ożarowa Mazowieckiego i na mniejszych drogach lokalnych. Zadzwoń i wezwij naszą pomoc drogową. Jesteśmy skuteczni i sprawnie zajmiemy się naprawą Twojego samochodu.

Nasze ekspresowe naprawy:
Wymiana koła
Dowóz paliwa
Wypompowywanie niewłaściwego paliwa
Wyciąganie z rowu oraz błota
Diagnoza i usuwanie awarii
Diagnostyka komputerowa
Odpalanie aut osobowych, dostawczych
Usługi lawetą

Mobilny mechanik Ożarów Mazowiecki

Jeśli Twój samochód uległ awarii, nie odpala, wlałeś niewłaściwe paliwo lub masz problem z kołem czy oponą, zadzwoń po naszego wysoce wykwalifikowanego mobilnego mechanika, który w mig wyciągnie Ciebie i Twój pojazd z problemów na drodze. Jesteśmy doświadczonymi fachowcami z zakresu mechaniki samochodowej i pomocy drogowej. Dlatego też zaufało nam już setki Klientów, których samochody zostały odpowiednio zabezpieczone po awarii lub kolizji na drogach Ożarówa Mazowieckiego.

Działamy w Ożarowie Mazowieckim i okolicach

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS! OBSŁUGUJ INNE REGIONY NASZEGO KRAJU. JESTEŚMY WIDOCZNI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO A NIEBAWEM NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
E-mail:
biuro@pomocdrogowa-polska.pl

Działamy na terenie całego powiatu warszawskiego zachodniego:

Oprócz pomocy drogowej zajmujemy się również skupem aut, auto serwisem, serwisem klimatyzacji i wulkanizacją w miejscowości Ożarów Mazowiecki:

KONTAKT:

MP-CARS MONIKA BUŁYMA
ul. Poznańska 149A, 05-850 Ożarów Mazowiecki 
tel. 501 963 700