OPIEKA NAD STRONĄ: AGENCJA REKLAMOWA WARSZAWA

AUTO SERWIS
OŻARÓW MAZOWIECKI

Jeśli szukasz profesjonalnego auto serwisu i mechanika samochodowego na terenie Ożarowa Mazowieckiego z szerokim wachlarzem oferowanych usług, odwiedź nasz serwis. Dokładnie zajmiemy się Twoim samochodem, który oddasz we właściwe ręce. Dla stałych klientów oferujemy również samochody zastępcze, a także usługi odebrania i przywiezienia samochodu pod dom. Jesteśmy doświadczoną firmą, a nasz auto-serwis jest ceniony przez Kierowców z Ożarowa Mazowieckiego i okolic.

Serwis samochodowy Ożarów Mazowiecki:
- wymiana oleju i filtrów,
- wymiana tarcz i klocków hamulcowych,
- diagnostyka komputerowa,
- wymiana sprzęgła,
- naprawa zawieszenia.

Dlaczego wybrać nasz warsztat?

Nasz warsztat samochodowy w Ożarowie Mazowieckim MP CARS to miejsce, w którym możesz bez obaw pozostawić swoje auto i zlecić jego przegląd oraz usunięcie awarii. Profesjonalna oraz kompetentna obsługa, dopasowane do klientów godziny pracy i dokładne przygotowanie pracowników to cechy, którymi może się pochwalić niewiele firm usługowych. Realizujemy swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Obsługujemy floty firmowe itd.

Zadowolony Klient podstawą sukcesu

Serwis samochodowy Ożarów Mazowiecki, który jest polecany i wysoko oceniany przez klientów to miejsce, do którego można się udać ze swoim pojazdem i mieć pewność, że trafi on w ręce wykwalifikowanych mechaników. Dla zapewnienia klientom naszego warsztatu samochodowego maksimum satysfakcji, na czas naprawy oferujemy samochody zastępcze. Swoje usługi realizujemy szybko i sprawnie, a przede wszystkim za pomocą doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych pracowników.

Doświadczeni fachowcy

Sprawdzony mechanik samochodowy z Ożarowa Mazowieckiego powinien być wysokiej klasy specjalistą, który zna budowę pojazdów, a także potrafi szybko zdiagnozować oraz usunąć usterkę przy zachowaniu rozsądnych kosztów naprawy. To wszystko znajdziesz w naszym warsztacie. Auto serwis Ożarów Mazowiecki realizuje wszystkie podstawowe usługi związane z mechaniką samochodową. Oprócz wymiany filtrów, oleju, klocków i tarcz hamulcowych czy innych podzespołów eksploatacyjnych, także diagnozujemy większa awarie i z pomocą diagnostyki komputerowej wskazujemy na usterki, które później usuwamy. Nasz auto serwis w Ożarowie Mazowieckim to jeden z najbardziej cenionych warsztatów samochodowych w okolicy.

WYBIERZ NAJLEPSZEGO MECHANIKA SAMOCHODOWEGO W OŻAROWIE MAZOWIECKIM

Nasz warsztat samochodowy to miejsce, w którym szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, a w każdą naprawę, którą wykonujemy, wkładamy serce i dokładamy wszelkich starań, aby nasze doświadczenie jak najlepiej służyło wszystkim kierowcom. Warsztat samochodowy na terenie Ożarowa Mazowieckiego musi liczyć się z dużą konkurencją i oferować coś więcej niż inni. My stawiamy na uczciwość. U nas, to klient ma ostatnie zdanie i wszystkie prace jakie wykonujemy przy waszych samochodach, są z wami na bieżąco konsultowane. Nie wynajdujemy usterek z kosmosu i obciążamy klientów zmyślonymi kosztami. W naszym serwisie samochodowym Ożarów Mazowiecki klient płaci tylko za to, co faktycznie naprawiliśmy w jego samochodzie.

Zdarza się nawet tak, że studzimy zapały klientów i oferujemy im rozwiązania tańsze od tych zaproponowanych przez nich. To co nas wyróżnia, to pasja motoryzacyjna, która członkowie naszej ekipy zarażają się między sobą chcąc stale się kształcić i doszkalać w prężnie zmieniającym się świecie coraz bardziej skomputeryzowanych rozwiązań. Wierzymy, że mechanik, który choć na chwilę przestanie się w tym kierunku rozwijać, może już nigdy nie nadgonić tego wszystkiego, co obecnie dzieje się w motoryzacji.

Oferujemy szeroką gamę usług począwszy od wulkanizacji, a na naprawie silnika skończywszy. Jesteśmy w stanie naprawić każde auto. Jeśli poprzedni warsztat samochodowy nie był w stanie uporać się z twoim przypadkiem, wypróbuj nasz warsztat samochodowy Ożarów Mazowiecki i poczuj różnice między pasją, a chęcią zarobienia pieniędzy po łebkach. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

KONTAKT:

MP-CARS MONIKA BUŁYMA
ul. Poznańska 149A, 05-850 Ożarów Mazowiecki 
tel. 501 963 700